| adutzadragutza a întrebat:

love struck Ma puteti ajuta si pe mine cu problema aceastabatting eyelashes :
Numerele a si b sunt direct proportionale cu 3 si 4, iar 25% din b este cu 3 mai mic decat 0, 8(3) din a. Multumesc anticipat.Raspunsul corect primeste un fundita big grinbig grin:*:*:*:X si la restul pentru timpu acordat un folositor :X

1 răspuns:
| Gabriel1 a răspuns:

Din cate stiu in timpul vacantei incerci sa faci ce mai stii, sa incerci ce ai facut, nu sa ti le faca altii.happy