| Alexkingdrift a întrebat:

Sallutare am auzit ca anul scolar il incepem pe 1 septembrie e adevarat dau funda?

Răspuns Câştigător
| Scikofit a răspuns:

Nu e deloc adevarat scoala incepe pe 12 septe, brie crying pls funda :*

8 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu

| Ramona1 a răspuns:

Asa se auzea, dar incepe pe 12 septembrie.

| Chriistiinex a răspuns:

Decat scolile de stat. celelalte pe 12/09

| fefenaș a răspuns:

Nu este adevarat! Anul scolar incepe pe 12 Septembrie.

| ElenaMaria1 a răspuns:

Nu e adevarat, Incepe pe 12 septembrie.

| AleD a răspuns:

Nu,nu e adevaratwinking.eu din cate stiu incepe pe 12. dar poti sa te mai interesezi, sa mai adcluti la radio, tv. daca ar incepe asa de curand ar fianuntat. oricum o sa se anunte cand incepestraight facewinking

| Grey96 a răspuns:

E o tampenie. Incepe pe 12 septembrie http://www.dreptonline.ro/......1_2012.php

| Robertos33 a răspuns:

Da, anul scolar incepe pe 1 septembrie.
http://www.dreptonline.ro/......1_2012.php
(in art. 2), primesc funda?