| ingerash_8421 a întrebat:

Sallz a inceput scoala si nu stiu cum sa incep sa iau note

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ridica mana sus ce naiba

| shadovv a răspuns:

Ce te grabesti?

| LNK a răspuns:

Ce-ai zice sa... inveti? straight face

| Mary496 a răspuns:

Ai pus cea mai desteapta intrebare de pe tpu.Pai raspunzi si o sa dai teste. Ce, esti geniu si nu mai ai rabdare pana incep profii sa asculte?

| AnonymousMm a răspuns:

Pregateste-te pentru ora si fii fff activa...Sa stii ca functioneazazhappy
Succes la multe note bunehappy!

| xlmpq a răspuns:

Ba da tampit esti

| deny a răspuns:

Le iei cu mana

| NiiiaaRawwr a răspuns:

Inavata, ridica mana la ore astfel profesorii te vor remarca si iti vor da note mari.
Fundita?batting eyelashes

| Sinedd a răspuns:

Lasa-te... cu atitudinea asta nu o sa iei note bune!
Lasa pc-ul si invata.

| scully a răspuns:

Pai inveti lectiile pe care le predau profesorii, dar le inveti bine bine de tot ca sa faci o impresie buna la inceput acum, si apoi, te inghesui si tu sa raspunzi, il bati pe profesor la cao ca ai invatat si vrei sa te asculte!
eu asa facbig grin

| Kat_6866 a răspuns:

Invata si raspunde la ore