| Mercer a întrebat:

Salu nu stii vreun site care sa te ajute la chimie nu prea ma pricem mai bine zis nu stiu nimic.sunt in cl a 8 si nu stiu nimic daca profa mi-ar da o fisa si nu e vorba ca nu vreau sa invat.

3 răspunsuri:
| Crina98 a răspuns:

Mda...am aceeasi problema ca tine, dar nu stiu nici un site care sa ne ajute laughing

| Authentic a răspuns:

Tie si un site la romana iti trebuie ca si cu gramatica stai rau!

| Nicoleta1254 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu dar cred ca pe http://www.clopotel.ro/ poate te ajuta!