| Alfredo5632 a întrebat:

Salut! A terminat cineva facultatea de Media Digitală? (Vreau să merg la UVT). Este o facultate utilă, de viitor? Unde se poate lucra după terminarea acesteia? Cat se câștigă?

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Stiu eu pe cineva care a terminat, acum lucreaza ca marketing specialist la o banca, eu zic ca e ok. Poti gasi de lucru in marketing, publicitate

| Alfredo5632 explică (pentru Yurisa):

Și c am cat se câștigă?

| Yurisa a răspuns (pentru Alfredo5632):

Nu suntem asa apropiati sa pun intrebari din acestea laughing dar daca vrei sa iti faci o idee uita-te pe site-ul undelucram.ro