| tiger1 a întrebat:

Salut ajutati-ma si pe mine cu compunere urmatoare:Ce as face daca as putea opri timpul...

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

As baga fabricile de ceasuri in faliment!

| yoo23 a răspuns:

Fura tot ce prinzi, si du totul acasa.sau mai e ceva... dar o sa ma credeti nebun laughing

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

As vedea cum este viata cand toti nu pot face nimic atat mi-a trecut prin caplaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as putea opri timpul as fura din magazinrolling on the floor)

| Shuby a răspuns:

Pai in primul rand zii ca ai fura, ai omora, ti-ai pune note mari si in al doilea rand inventeaza ceva cp DAM Funda pls

| tiger1 explică:

Pai compunere trebuie sa aiba intre 20-25 de randuri apoi sa descriu cam ce as putea face daca as avea putere sa opresc timpu cam atat...(ce as face in timpul ala cand e oprit timpul )

| alexandru_5699 a răspuns:

Pai intai trebuie sa iti imaginezi ca daca ai putea opri timpul ce ai vrea sa faci cam atat... laughing