| StingaLuisFlorin21 a întrebat:

am 14 ani si am trecut in clasa a 9-a. am ales profilul TURISM si ALIMENTATIE, si nu stiu cu ce cariera voi putea iesi pe viitor. ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| xr0sioRx a răspuns:

Ghid turistic, bucatar/ospatar/ajutor bucatar.

2 răspunsuri:
| DenisaKarolina a răspuns:

Buna pai eu cred ca poti sa devii bucatar/ospatar, sa le prezinti turistilor locurile pe care pot sa le viziteze, receptioner la un hotel.happy

| erdest a răspuns:

Nu este un profil asa bun... Daca nu vrei sa te muti de la acel profil, invata ceva meserii care iti plac (sa gatesti, chestii din astea.)