| FLORINDRAGHICI a întrebat:

Salut
Am 15 ani si ma numesc Florin Draghici!
Doresc sa aflu Ce mise cere, pentru a face armata ca simplu soldat!
Am inteles ca trebuie Bacul, EU NU AM ACEASTA POSIBILITATE
Asi dori sami confirmati daca, Cu10 Clase pot intra si cam ce salariu imi da?
Si la cati ani ma pot Duce.
Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

In armata nu cred ca te intreaba cate clase ai sunt sigur de asta am unu care a facut numai 10 clase si a facut armata acum 2 ani

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut Florin
Doar cu 10 clase îmi e greu să cred că te primește...

| FLORINDRAGHICI explică (pentru motan444):

Am inteles!
Va multumesc mult, atunci daca scoala nu-i o problema in armata, abilitatea fizica la mine este ff ok deci atunci, ramane doar sa cresc. happy

| FLORINDRAGHICI explică (pentru motan444):

Ok!
Iti Multumesc mult!

| motan444 a răspuns (pentru FLORINDRAGHICI):

Cu placere nu uita de fundita mea

| motan444 a răspuns (pentru OnuOnulică):

In armata nu cred ca te intreaba cate clase ai sunt sigur de asta am unu care a facut numai 10 clase si a facut armata acum 2 ani

| motan444 a răspuns:

Vrei sa faci armata? la 21 de ani te primeste si 4 clase