| bogdyZ a întrebat:

Salut, am corigenta la romana peste cateva zile si mi-a spus sa invat 2 opere, text argumentativ + perspectiva narativa. Sunt cls a 12 a si e prima data cand raman corigent in 12 ani, cum decurge ora? Am inteles ca se da oral + scris. Sunt sanse sa ramai repetent? Am invatat eseurile la toate aceste 2 operi la perfectie. Am emotii foarte mari

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Iti da un test apoi e posibil sa te mai si asculte! Fii fara grija ca la corigenta toata lumea trece

| bogdyZ explică:

Opere*

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă ai învățat nu ar trebui să ai emoții.