| denisinho32 a întrebat:

Am de facut ceva la matematica in ppt, printre care urmatorele teme la care nu gasesc efectiv nimic, nici un site bun, ati putea va rog sa gasiti niste site-uri de pe care sa iau informatia respectiva pentru tema respectiva? Iata cele 3 teme: 1Texte matematice care se aplica in literatura. 2. Se poate masura frumosul? 3. Matematica si traditiile populare. Multemesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Karamellee a răspuns:

Pentru teme la matematica exista MathCAD, dai un download! e folositor!