| denisTiky a întrebat:

Am de facut un rezumat la o personalitate, dar nu am idee la cine anume sa fac.
As vrea sa imi dati niste idei de ceva personalitate mai interesanta care a realizat ceva la viata lui/ei.

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Jigokunokishi a răspuns:

Charlie Sheen big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simona halep

| oprescudorin11 a răspuns:

Citeste-l pe Cel mai mare Psihiatru al lumii(in opinia mea) pe nume Karl Gustav JUNG!
Nu am vazut ceva mai cult, mai comprehensiv, mai autocritic, are si cateva discursuri la sfarsitul vietii lui pe yutube.
Sau pe Socrate sau pe Kant sau Shakespeare, sau Dostoievskii.Restul sunt MINORI!