| Denisa a întrebat:

Salut:* Am de scris bibliografia unui eseu. Eu l-am copiat din mai multe referate de pe diferite site-uri. Ce trebuie sa scriu la bibliografie? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ASPLiacy a răspuns:

Sursele de unde te-ai inspirat;)

De exemplu: "www.wikipedia.org"

3 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Ar trebui sa scrii ww.google.ro sau adresa referatelor de unde te-ai documentat.

| teaaa a răspuns:

Cand am avut de facut un eseu si am luat si ceva de pe diferite site-uri la bibliografie am scris internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În bibliografii se scriu cărţile pe care le-ai citit pentru ca să faci tu cu capul tău eseurile... Biblios = carte...