| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,am doua intrebari:
1.Azi la examen, am observat cand m-am uitat peste lucrare ca am scris o cacofonie si nu am avut cum sa o mai corectez.Credeti ca imi va scadea din punctaj?
2.O sa primim foaia de examen dupa ce va fi corectata?

5 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Foaia de examen nu e corectata in sensul pe care il cunoasteti voi. Adica nu sunt facute insemnari cu rosu. Pentru ca sunt doi corectori si, dupa ce corecteaza primul, cel care urmeaza nu trebuie sa stie ce a considerat gresit primul.

| LimonadaBaa a răspuns:

1.Daca mai ai greseli de exprimare, o sa-ti scada, daca nu ai si dai de un profesor intelegator, nu o sa-ti scada.

2.Nu vei primi foaia de examen din cate stiu eu.

| Zacase a răspuns:

Daca aia este singura greseala nu-ti scade. Cat despre foaia de examen trebuie facuta cerere ca sa o poti vedea, cel putin asa scria in ghidul elevului (rekte ala cu multe licee laughing )

| Sasha30 a răspuns:

1. Depinde foarte mult de profesorul care iti va corecta lucrarea. 2. Nu, o primesti daca faci cerere dar e mai complicat

| Alex20000778345 a răspuns:

1. Nu cred 2. Nu 3. Daca in loc de circumstantiala de cauza am scris completiva de cauza e gresit?