| Stefan94 a întrebat:

Salut, am fost in Sibiu si am vazut nu mai stiu unde exact un perete alb foarte mare(intre 7 si 10 metrii) cu niste desene foarte misto negre. Faza este ca am pierdut tot ce aveam in calculator si nu pot sa trec iar prin Sibiu.
Daca sunteti din Sibiu sau stiti desenul cu jocuri de cuvinte, desene cu un om cu o carte iar langa care scrie book si un om cu o carte in loc de fata si scris langa facebook si mesaje de genu "Du-te la teatru" si un alt joc de cuvinte cu cuvintele "Urban" si "Suburban" va rog ajutati-ma sa fac rost de poze cu acel desen, va raman profund recunoscator si va umplu de fundite asa ca un multumesc.

1 răspuns:
| bogdan_5842 a răspuns:

Poti sa cauti pe google descrierea