| Miinniiee a întrebat:

Am fost la olimpiada duminica si astazi s-au afisat rezultatele. Intrebarea mea este :
Am avut 104 puncte din 120. (sunt din Caracal).
Am vreo sansa sa ma calific la judeteana?batting eyelashes Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Depinde de rezultatele celorlalti participanti.

12 răspunsuri:
| 3v3LyNuK a răspuns:

Ai aproximativ 90% sanse de calificare, depinde de rezultatele celorlalti participanti

| anirc98 a răspuns:

Cred ca da happy

| MrAngelus a răspuns:

Cu 104 esti boss de boss.

| HappyCandy a răspuns:

Eu cred ca da

| cgflorea2 a răspuns:

Şi eu sunt din Caracal.Cred că te califici pe judeţeană

| denisa1096 a răspuns:

Cu siguranta te califici

| roxxxa a răspuns:

Pai in primul rand depinde de rezultatele celorlalti participanti de o varsta cu tine si ai avea sansa sa treci deoarece ai luat peste 100 de puncte... eu sunt in cl. a VI a si am trecut deoarece am avut un punctaj mai mare de 100 de puncte... fundita daca merit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olimpiada de...romana?
Da din cate stiu eu se califica cei cu punctaj de peste 100, deci nu te ingrijorawinking

| Anamarryi a răspuns:

Pai din cate stiu eu daca ai peste 100 de puncte te califici! Si eu am fost la olimpiada si de fiecare data daca luam peste 100 de puncte margeam la etapa judeteana! Intreaba profesorul ca sa fi mai sigura dar eu cred ca te calificihappy. Sper sa-ti fie de folos rapunsul! FUNDA PLZ!

| teo18 a răspuns:

Eu cand mergeam la olimpiada trebuia sa iau peste 100 de puncte (inclusiv si 100 de puncte), deci ma califica, asta inseamna ca si tu te-ai calificat! Sper ca te-am ajutat si felicitari.
Pa, pa. :*

| andradaclaudia a răspuns:

Eu am avut 100 si m-am calificat! Normal ca te califici!

| andradaclaudia a răspuns:

Eu am avut 100 si m-am calificat! asa ca si tu te-ai calificat! Bravo!