| Andrei2991 a întrebat:

Salut, am intrat la Colegiul Economic Administrativ din Iasi si am cateva intrebaro. Este greu? Se invata multa matematica? Nivelul de matematica este ridicat sau usor?

2 răspunsuri:
| ネコ_アンヅレエア_2000 a răspuns:

Ai 3 ore de mate pe săptămână și nu e prea greu, e destul de ușor, a 9-a e puţin mai greu că trebuie să te obișnuiești cu modul profilor de acolo. Eu am învățat acolo. Într-a 10-a e mult mai ușor.

| ネコ_アンヅレエア_2000 a răspuns:

Ai 3 ore de mate pe săptămână, eu am învățat acolo până anul ăsta, nu e prea greu, trebuie doar să te obișnuiești cu modul de predare al profilor.