| franciscintaiul a întrebat:

Salut, am nevoie de niște expresii (chiar și vulgare) care se folosesc în pușcării și cu explicațiile lor. Mă poate ajuta cineva? mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Ai câștigat o " cazare " acolo? Care este motivul întrebării?
Totuși încerc sa îți sadisfac curiozitatea!
Sifon = paracios * ( se pedepsește cu bataie crunta ) sau mai RAU cu o sodomizare!
Japca = acțiune agresiva între deținuți
Nepot = categoria mijlocie între deținuți sub cea de Smecher!
Cauta pe YouTube vloguri cu Montana Vlog un băiat care povestește viata de penitenciar din Austria și România! Vei afla mai multe!