| EdWaRdD a întrebat:

Salut, am nevoie de un ajutor urgent! nu inteleg ce inseamna poveste gramaticala am pe acasa si nu stiu ce sa scriu straight face, puteti sa-mi explicati VA ROG ce inseamna asta si in ce consta? am pe tema verb ce trebuie sa fac?! multumesc anticipat, dau funda!

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Daca trebuie sa scrii despre verb, ai putea imagina un dialog dintre doua sau mai multe verbe, fiecare laudandu-se cu expresivitatea si forta lui.