| motioneye a întrebat:

Am nevoie de un sfat, sunt in clasa a 12-a si vreau sa dau la o facultate de informatica din Bucuresti. Vreau sa imi spuneti ce facultate este mai buna pentru mine avand in vedere ca nu prea ma pricep la mate. Ce parere aveti de facultatile de informatica din Bucuresti? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| anadolshe a răspuns:

Medicina

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 2 variante mari si late facultatea de informatica si facultatea de Automatica si Calculatoare, insa din nefericire pentru tine la ambele se face macar 1 an de matematica serioasa