| b00two a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent.Am intrat la facultatea de arhitectura si cea de constructii masini din iasi.La care sa raman? si de ce?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu recomand să rămâi la Arhitectură - este un domeniu de viitor, în care este/va fi de lucru DESTUL ( şi veniturile sunt considerabil de mari, comparativ cu alte domenii )!

Toate cele bune!

| pufulescu a răspuns:

Depinde de situatia ta. Profesia de arhitect e profesie liberala si iti trebuie bani pentru cabinet / birou plus autorizatii si examene.