| GeXz a întrebat:

Am o intrebare a`si dori sa intru la un profil " Stinte ale naturii " si pe 30 am completarea codurilor de admitere... Sa pun prima oara codul de la acel liceu care are profilul asta de exp "Stinte ale naturi " media de admitere 5, 94... sau sa pun intai liceele cu media un pic mai mare si dupa acest profil urmat de liceu. astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Daca tu vrei cel mai mult sa intri la "Stinte ale naturii", asta pui prima si dupa pui pe celelalalte la care ai vrea sa ajungi in caz de nu intri la stinte ale naturii. Prima data pui ce iti place cel mai mult si apoi restul in ordine descrescatoare :*

2 răspunsuri:
| vioreld a răspuns:

Mai intai pune liceele cu media mai mare pentru ca poate ai noroc sa intrii la un liceu mai bun. Dar sa nu pui licee cu medii de 9 si ceva de ex.

| escroaca a răspuns:

Pune intai liceele cu media oleaca mai marehee hee