| George78338 a întrebat:

Salut, am o întrebare, dacă am terminat clasa a 10 (eu având 17 ani)liceu nu profesională și ma înscriu la seral câte clase trebuie să fac pana termin + decâte ori va trebui sa ma duc pe luna?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Liceul la curs seral se face pana termini 13 ani, deoarece este mai lung la seral cu 1 an fata de cursul de zi, pentru ca se fac numai 4 ore pe zi.
La liceu ai obligatia sa mergi ZILNIC, la toate orele din orar, indiferent ca esti la curs de zi sau curs seral!