| alexbaiatcuminte a întrebat:

Am o intrebare dar fara raspuns.Cine a terminat clasa a XII-a si sea luat bacaloreatul? Mai aveti la romana, la mate, biologie subiectele de anul trecut.De unde ati invatat? ...mersi astept un raspuns. trebuie sa ma pregatesc din timp... daca nu ma pregatesc ii problema.

1 răspuns:
| Inna_3065 a răspuns:

Buna! eu am subiectele de anul trecut la matematica si competente digitale pentru ca si eu ma pregatesc sa dau bacalaureatul anul astahappy Daca le vrei da-mi un mesaj privat cu id tau si ti le dau pe mess ca le am in pc.