| alinabucataru98 a întrebat:

Salut! Am o intrebare legata de transferul intre universități. Practic, daca vreau sa ma transfer dintr-un oras in altul, la aceeasi facultate/specializare, pot sa aplic la doua universități? Pentru a maximiza sansa sa intru la buget.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să aplici și la trei. Una nu va ști de cealaltă.

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Tehnic vorbind poti, practic vorbind nu o sa te ajute pentru ca depinde de regulamentele lor interne daca poti intra la buget sau nu si ma indoiesc ca studentii transferati o sa fie bagati la buget.