| bluuuuueeee a întrebat:

Salut, am o întrebare privind colegiul economic fs nitti din timișoara. Am fost admis din prima la acest liceu dar aș avea o oarecare problemă, o sa fiu navetist si am orele de la 11 la 17. Voi face naveta cu trenul dar acesta la 11 este în gara, se poate ca directorul/directoarea sa înțeleagă ca nu pot ajunge uneori la prima oră? Va rog frumos să mă ajutați deoarece nu știu
ce sa fac

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se fac asemenea favoruri!
Pleci cu un tren mai de dimineata si la 11 esti in clasa, sau iti iei camera la caminul liceului.

| LisaJulie a răspuns:

Cred ca da! Este obligata