| Costinionut222 a întrebat:

Salut.
Am o întrebare, vreau sa ma înscriu la un liceu din Cluj si eu sunt din Bacău, cum pot sa fac asta?
Dirigintele mi-a spus ca trebuie sa ma înscriu aici si dupa sa ma transfer acolo, iar secretarul a spus ca imi va face o fișa cu toata situația dupa examen si ca sa ma înscriu acolo.
Ma puteți lamuri?

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Secretarul te a sfatuit ok.
Te inscrii direct acolo unde vrei sa mergi.

| Costinionut222 explică (pentru ioana748):

Pai ma duc la liceul care vreau sa ma înscriu, dar mai trebuie sa bifez si altele pe langa
Deci cum fac rost de fișa aia pe care bifez licee? Tot de acolo?

| ioana748 a răspuns (pentru Costinionut222):

Ar fi trebuit sa aveti la secretariatul scolii.
Sau dirigintele trebuia sa va indrume.
Am gasit acest link,
https://www.edupedu.ro/......e-verific/

| ioana748 a răspuns (pentru Costinionut222):

Multumesc pentru funda.
Roaga secretarul sa te ajute, tu sau un parinte.