| Curiosul999 a întrebat:

Salut am o mare dilema in filmul "Fast and Furios "(Furios și Iute) Paul Waljer a murit în timpul filmărilor sau după? Au mai existat și actori ce au murit în timpul filmărilor unui film?

3 răspunsuri:
| Rasenganisopa a răspuns:

Esti unchiul lui paul walker?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

"Fast and Furious" star was in a Porsche driven by Roger Rodas when it struck a tree.
"Walker died in a tragic car accident on November 13, 2013, when he and Roger Rodas crashed into a tree while driving a Porsche Carrera GT in Santa Clarita, California."
Nu erau in timpul filmarilor.

| Yurisa a răspuns:

Da, Brandon Lee a murit in timp ce filma "The Crow". Emotionant film, recomand