| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am pentru acasa o problema la mate si nu stiu cum sa o rezolv... ajutati-ma si pe mine. explicati-mi va rog cum se face. rezolvati-o cine stie in foaie ca sa vad cum se rezova... multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Tot nu ai reuşit să ne spui care este enunţul problemei. Noi, de unde vrei să ştim ce vrei tu de fapt? Ia mai mumblă în carte şi scrie-ne-o! Că, din cîte constaţi, au fost destui amatori să te ajute.

| angel74dm a răspuns:

Dacă ne-ai fi scris direct problema, nu mai încărcai site-ul cu o întrebare care de fapt nici nu este întrebare... Şi-aşa merge greu...

| roxxy96 a răspuns:

Pai spune problema ca noi de unde sa visam ce problema ai u de facut la mate

| emabrumareanu29 a răspuns:

Ce-ar fi sa ceri ajutorul mamei sau cuiva din familie? Sau unui coleg? Nu crezi ca sunt multi care-si rezolva temele online, iar tu, ai pus o intrebare care nici nu e. Unde-i semnul intrebarii? Sau am eu probleme cu vederea?

| Edy_7330 a răspuns:

Copile si noi de unde sa stim problema

| Edy_7330 a răspuns:

De unde o citim inainte de a o rezolva