| George2hd2 a întrebat:

Am pierdut un manual de la scoala (manualul de tehnologica).L-am cautat peste tot, acasa nu e si nu este nici la un coleg.Pur si simplu a disparut!

Ce mi-se poate intampla?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nimic altceva decat ca trebuie sa cumperi manualul sau sa il platesti.

| Alverto a răspuns:

Pai având în vedere că s-ar putea să ne întoarcem la școală foarte târziu eu zic sa incepi sa aduni bani pentru manual și să fi gata oricând să îl plătești happy

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Am patit si eu asta acum cativa ani si nu s-a intamplat nimic. Nu a observat nimeni.