| AlehandroN a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare...am dat proba la romana pentru bac si din cauza emotiilor dupa numerotarea paginilor am scris pe pagina principala sus la,, Lucrarea contine... pagini scrise",,, cifra 5" in loc de,, 5" (am scris 5 pagini)
Credeti ca se anuleaza lucrarea?

Răspuns Câştigător
| Corina64 a răspuns:

Nu, nu are treaba ce ai scris acolo

| AlehandroN explică (pentru Corina64):

Deci sa inteleg ca nu se anuleaza?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu te intreb:dar la simularea de BAC nu v-a explicat ce sa nu faceti la examen, ca sa nu se considere semn si sa nu va anuleze lucrarea?

| AlehandroN explică (pentru Violleta2022):

Pot sa zic ca ai dreptate, dar cum am specificat, din cauza emotiilor am scris, m-am grabit.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlehandroN):

Este tardviv oricum, asa ca, nu-ti mai fa griji ca nu-i mare branza in final.

| AlehandroN explică (pentru Violleta2022):

Sper sa fie totul bine, sa nu elimine o lucrare pentru un cuvant pus din greseala... care nu cred ca se uita corectorul acolo, ci la ce contine lucrarea. Corectorul daca e sa te cunoasca te cunoaste dupa scris, nu dupa un cuvant pus la,, Lucrarea contine... pagini scrise "

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sigur nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai linistit ca nu ai gresit asa rau si nu se va anula lucrarea. Succes

| AlehandroN explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc. Doamne ajuta sa fie bine!

| AlehandroN explică:

Nu am nevoie de ironii de genul in momentul de fata.

| AlehandroN explică:

Dau si funda