| JuSt222 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. Ce parere aveti de Ingineria sudarii? este o meserie de viitor, merita sa aleg aceasta facultate?
Avantaje / Dezavantaje

2 răspunsuri:
| timeOUT a răspuns:

Sincer este buna, daca o sa ajungi sa fii profesionist, sa stii sa sudezi cu "ultimile generatii", o sa fie bine,, tata e sudor, scoala facuta acum 20 de ani, si ia 2000 EUR, in afara.

| DeluxeGroup a răspuns:

Nu prea..adica gandeste-te la viitor si la tara in care traim..aceasta meserie nu este foarte bine platita deci daca alegi asta iti va fi greu. Tinteste undeva mai sus