| 01AdyTza2000 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare.
Dacă am dat o lucrare la matematică și m-a prins că, copiam și mi-a pus 2, eu nu am semnat lucrarea și i-am dat-o nesemnată, am făcut poză la lucrare și am și camera din clasă, aș putea face ceva reclamație?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa faci reclamatie dupa ce ai copiat? Ar fi totala nesimtire si n-ai rezolva nimic, chiar ai putea fi sanctionat si disciplinar.

| darrio2007 a răspuns:

Tu gresesti si tot tu vii cu pretentii? La ce sa faci reclamatie, la prostia ta? Esti imatur.

| Yurisa a răspuns:

Reclamatie pe ce motiv?

| iamprettybored a răspuns:

Nu trebuia să-ți pună doi, trebuia să îți pună 1 și să îți scadă un punct din nota la purtare. Bucură-te că ai scăpat cu atât și data viitoare asumă-ți nota pe care o meriți.