| DavidCristian a întrebat:

sunt clasa a! 2- si am emotii stiti voi bac facultate chestii. Vreau sa va intreb ceva. Eu vreau sa dau la medicina in Bucuresti. Dar sa presupunem ca nu reusesc sa intru acolo si pun ca a 2 varianta facultatea de biologie din Bucuresti. Toate bune si frumoase am inteles ca inca se intra pe dosar. Marea mea dilema:,, Ce pot sa fac dupa ce termin facultatea asta ce meserie pot urma si mai ales in ce consta aceasta? Ma poate ajuta cineva? FUNDA! pentru cel ce imi elucideaza acest mister

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Biolog (cu toate ramurile ei) sau profesor. Adică profesor, mai puţine şanse să găseşti un institut sau ceva de genul la care să profesezi.