| Cretinu a întrebat:

Salut,am si eu o mare dilema, sunt cls a 9-a si cum stiti saptamana asta scoala a fost inchisa si am 2 corigente si o medie neincheiata (media neincheiata nu e din vina mea)si vreau sa ma mut la alt liceu, pot sa ma mut cu media neincheiata?

2 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Da te poti muta dar notele ti se vor pune la liceul la care vei merge si vei trebui sa lupti ca sa nu te lase pe vara.

| herbil6 a răspuns:

Nu trebuie sa ti-o incheie dar ti-o incheie daca raportezi directoarei sigur nu are cum sa ramana neincheiata bafta