| AlexMaf28 a întrebat:

Am terminat liceul si maine ma duc sa scot diploma de Bac.Ce facultate sa aleg, care este de viitor?

3 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Altii isi aleg facultatea cu un an, doi inainte. Si tu abia acum. Asta inseamna ca nu esti prea pregatit pentru a intra la o facultate buna. Facultatile bune au de obicei examen de admitere, pentru care trebuie sa te pregatesti cu o jumatate de an-un an inainte. Restul facultatilor sunt doar balastru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contabilitate dacă îți place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politehnică.