| Fabiano21 a întrebat:

Salut, am terminat liceul si nu am putut da bacul pentru ca ramasesem corigenta la matematica, am luat corigenta si o sa dau bacul in august. Ce documente am nevoie pentru a ma înscrie?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu cred ca stim exact, deci cel mai probabil tot la internet o sa apelam si in acest caz, dupa cum urmeaza:

Pentru "candidaţii din anii precedenţi şi candidaţii din seria curentă, în cazul celei de a doua sesiuni, înscrierea se face de către secretariatul liceuluit pe care candidaţii l-au absolvit-o, pe baza următoarelor acte:

-certificat de naştere şi, după caz, de căsătorie;
-un act de identitate;
-foaia matricolă;
-adeverinţă cu notele la probele pentru care solicită recunoaşterea notelor".

Sursa: https://www.google.com/......7.html/amp