| Kazi a întrebat:

Salut, am trecut anul asta clasa a 7-a si vreau sa stiu ce materii o sa am, voi ce materii ati avut si ce materii va mai bagat.Va multumesc.

5 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Buna!happy

Tocmai am terninat a7atongue

Si o sa faci doar chimie pe langa toate celelalte obiecte, iar din clasa a 8a o sa iti mai adauge latinahappy

Fundita?big grin

| Minou_9075 a răspuns:

Aceleasi materii in principiu, plus chimie si civica. La mate e usor, nu faci mare chestie, multa geometrie, in schimb la romana sunt numai tampenii.happy

| Artemisia a răspuns:

Buna! eu trec acum pe a saptea! in plus vor fi numai chimie si educatie civica.in rest tot aceleasi materii. sper ca te-am ajutat! bafta la noul an scolar!
please fundita?

| Blosssom a răspuns:

Vei face acelesi materii +chimie si cultura civica.

| Kazi explică:

Salut, am hotarat sa nu se supere nimeni, sa nu dau fundita, va multumesc pentru toate raspunsurile.