| Raul191r a întrebat:

Salut!
As avea o intrebare despre facultatea ETTI UTCN.Am fost admis anul acesta si intrebarea mea ar fi cat timp liber pot sa ai la o facultate de genul? Nu vreau sa fac nimic special doar ma intereseaza ca pot sa continui sa fac sport in timpul facultatii sau nu prea o sa am timp.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai atat timp liber cat iti faci... daca vrei sa fii prezent la toate cursurile atunci o sa ai mai putin timp liber, daca vrei sa nu te duci la cele la care nu e obliogatorie prezenta o sa ai mai mult timl liber avand in vedere ca ai cateva seminarii pe saptmana doar,...