| HumptyBumpty a întrebat:

As avea o intrebare legata de master, in special in Anglia.

Sunt la Politehnica, Automatica si Calculatoare, sectia Ingineria Sistemelor, sa fiu mai exact si as vrea sa fac masterul in Anglia.
Intrebarea mea este daca se poate sa fac alt master care nu are obligatoriu legatura cu licenta?
Spre exemplu, sa ma duc spre business/management/psihologie, voi vedea eu.
Sunt curios daca exista facultati care pot sa iti ceara licenta in domeniu si facultati care sa iti ceara pur si simplu o licenta, dar nu obligatoriu in domeniu?
Se poate?

1 răspuns:
| bnx19 a răspuns:

Salut. Iti raspund oarecum la intrebare cu cateva intrebari... Vreau sa dau si eu anul acesta la poli la AC la Timisoara. E chiar atat de greu pe cum se zice? Ai timp liber? Mersi anticipat happy