| justme5454 a întrebat:

Aş avea vreo sansa sa intru la Universitatea Transilvania din Brasov - specializarea automatica si informatica aplicata pe un loc finantat de la buget? Media mea de admitere este 9.23

Răspuns Câştigător
| Harumiiii a răspuns:

Cel mai probabil o sa intri pentru ca sunt multe locuri bugetate la automatica si informatica si ai media mare. Si eu cred ca o aplic tot acolo la litere si sper sa intru tot la buget. Bafta!

| justme5454 explică (pentru Harumiiii):

Mersi la fel! sper sa ne auzim de bine acolo!

| justme5454 explică (pentru Harumiiii):

Care este media ta de admitere?

| Harumiiii a răspuns (pentru justme5454):

Eu am 9.56 si as vrea la Limba si literatura engleza si franceza. Is 25 de locuri bugetate. Sper sa intru..ar fi absurd sa nu. Oricum, succes!

| justme5454 explică (pentru Harumiiii):

Succes! sa ne auzim de bine big grin!

5 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Sanse ai.