| marian100 a întrebat:

Salut as dori ajutor nu stiu la ce profil sa merg, imi place romana(fara gramatica) istoria, geografie, engleza, cultura civica, as vrea sa ma ocup cu cestii despre economie, sau politica, imi place matematica dar nu as vrea sa merg la un profil care sa ma inebuneasca cu matematica.Nu stiu unde sa merg ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Filologie (aici engleza, romana, istorie) sau economic daca iti place economia si nici nu te innebuneste cu matematicawinking

| smileforme a răspuns:

Profil economic iti scrie pe fruntewinking laughing ti se potriveste de minune si zic asta pentru ca si eu is la economic :*

| betty17 a răspuns:

Daca iti plac toate aceste obiecte cred ca ar fi mai potrivit sa dai la stiinte sociale.se face si economie politica, istorie, romana, geografie, engleza

succes

| betty17 a răspuns:

Si nici nu dai bacul la matematica daca dai la stiinte sociale sau filologie

| alisalisa a răspuns:

Eu zic ca profilul economic ti se potriveste cel mai bine. Oricum, tu hotarasti!

| wildlyon a răspuns:

Cred ca la stiinte sociale ar trebui sa mergi (si eu sunt tot acolo), sau economic, nu este asa de multa matematica