| Smecheru_Deyu_1997 a întrebat:

as dori sa fac o contestatie la examenul national de anul asta...problema este ca nu stiu ce ar trebui sa fie in acea contestatie si m-am gandit ca ma puteti ajuta.lasati raspuns cat mai repede ca se apropie ora 2(ora la care incep contestatiile) FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cαrter a răspuns:

Nu prea stiu ce sa iti spun... Ar trebui sa mergi la secretariatul scolii si si sa intrebi ce trebuie sa faci. Sigur doamna de acolo este informata si o sa te indrume. happy Succes! :*

1 răspuns:
| Valy097 a răspuns:

Intreaba la secretariat pentru fisele de contestatii..is deja completate, tu numai trebuie sa-ti scrii datele personalehappy