| Werimar a întrebat:

Salut,as dori sa stiu daca anul acesta se mai da examen de admitere la ASE management sau admiterea se face doar pe baza de dosar. P.S daca aveti pareri despre ASE management spuneti-le, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lifestealer1 a răspuns:

Salut! am inteles ca admiterea se face doar pe baza de dosar.Si eu tot la management dau. Examen cred ca dau cei care opteaza pentru predare in limbi straine.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti informatia direct de la sursa, daca te uiti pe site-ul oficial al facultatii la care vrei sa mergi, la Admiterea 2012. Fiecare facultate poate avea reguli proprii privind admiterea. Succes si numai bine!