| raresbrd a întrebat:

Salut as dori sa stiu daca ma pot muta de la liceu real la liceu uman sunt in clasa a XIII si sa ma bage in a XII-A din semestrul al doilea? cel mai bun raspuns primeste funda cu conditia sa stie exact

2 răspunsuri:
| BoboMC a răspuns:

Vorbesti cu directiunea si trebuie sa dai niste diferente la materii. Nu este cine stie ce. In fine trebuie sa fii si acceptat si sa mai fie si locuri. Succes.

| luiza a răspuns:

Daca esti intr-a XIII atunci esti la seral si astfel nu este nici o problema sa te muti la o clasa de uman, problema este sa te muti in clasa a XII- pe care tu deja ai absolvit-o si nu o poti repeta...