| greyhound a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti cate ceva despre liceul vostru (cei care sunteti si cei care au fost liceeni). Vorbiti-mi despre :
Liceu cum se numeste / orasul / cum vi se pare per total
Profesori cei pe care ii indragiti / cei pe care visati sa-i strangeti de gat / daca isi fac bine treaba
Colegi daca sunt de gasca sau nu, daca ati vrea sa ramaneti prieteni si dupa terminarea liceului
Materia preferata / Materia detestata
Si despre ce va mai vine voua sa vorbiti

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Sunt la Liceul Azur din Tm, nu am vrut sa intru aici dar doar a fost singurul liceu disponibil dintre cele mai proaste licee. Baietii sunt asa de prosti si cu figuri de vedeta de nu iti vine sa crezi. Fetele sunt mai de treaba. Am o colega care atata vorbeste prost si mult de iti vine sa te arunci pe fereastra. Una care se enerveaza din orice, una care da cu pumni cand se plictiseste, unu care critica orice misca, una care se ia in gura cu toti, si drogati si foarte multi atei. Directoarea scoii e foarte tare, ne lasa sa copiem la testehee hee. Inca o profesoara care ne povesteste despre viata ei intimahee hee. Una care ne cearta din orice, scoate note din burta.happy

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Http://bphasdeu.ro/
Functioneaza ca orice alt liceu.Ori te afirmi, ori nu existi.
N-am un profesor preferat.Toti sunt niste scarbe.Pana si diriga mi se pare putin cam ipocrita.
Unii isi fac bine treaba.Ma gandesc la profa de mate... Tipa-ti pune 3 daca uiti o formula si nu mai tine cont daca aveai o metoda de rezolvare alternativa.Dar preda bine, chiar daca iti strica media si te transforma intr-un frustrat.
Eu n-am avut norocul de un colectiv unit. Juma' de clasa e reprezentata de astia care ies mereu pan' cluburi si care isi dau check-in din juma' in juma' de ora, iar cealalta jumatate de astia mai... diferiti, pe care eu cel putin ii consider de gasca si cu care nu m-ar deranja sa mentin aceleasi relatii si dupa terminarea liceului.
De cand am inceput liceul, nu-mi mai place nici macar o materie.Pana si excursiile de sfarsit de an ma indispun(cand aud de ele, ca dupa ma adaptez).

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiuuu92 a răspuns:

Si la ce ti-ar folosi intrebarile noastre? nu-si are rostu intrebarea asta.

| greyhound explică (pentru Claudiuuu92):

Ok, dom' profesor, sa traiti! Am inteles.

| Claudiuuu92 a răspuns (pentru greyhound):

laughing