| Claudiu_2137 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si eu ce presupune profilul COMERT, vreau sa stiu ce materii sunt, ce pot face dupa ce urmez acest liceu, si care sunt sansele sa ma axez pe ceva cum ar fi judecatoria dupa acest liceu, multumesc.

O seara placuta.

1 răspuns:
| kitty_1935 a răspuns:

PAI. Materiile sunt la fel ca si la alte scolidoar ca ai in plus niste materii despre comert, dupa ce termini liceul. sa ajungi la judecator laughing trebuie sa faci facultatea de avocat.pe urma de judecator. sa urci in grad si unchiul meu este judecator... si in tai a facut facultatea de avocat adica dreptul pe urma a facut judecatoria.