| Mazarro a întrebat:

As vrea sa stiu un lucru : daca o sa promovez bac-ul in sesiunea de toamna (sa zicem ca doamne fereste pic acum), as putea prinde un loc la buget la Politehnica in Timisoara?

2 răspunsuri:
| Zapkitu a răspuns:

Nu, cei care o sa treaca bacul o sa ocupe toate locurile bune, iar pentru cei ce dau a 2-a oara, pot intra doar pe locurile care au ramas. Cand dai a 2-a oara bac-ul poti sa iei si 10, tot nu o sa prinzi loc bun, deoarece locurile bune vor fi ocupate de mult...

| Mazarro explică (pentru Zapkitu):

Am un prieten care anul trecut a prins loc la buget la politehnica in Timisoara. si a promovat bac-ul in toamna