Întrebare recomandată | muzikhous3 a întrebat:

As vreau sa stiu eu daca renunt la facultate mai pot ramane pe timpul verii la caminele studentesti?.Dau funda
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

E ca intr-un contract! daca tu stai in casa celui cu care vrei sa o rupi contactual cum te astepti sa mai poti locui acolo? Evident nu!

8 răspunsuri:
| RobyNCF a răspuns:

Depinde de camin. daca este al facultatii nu cred ca poti dar daca nu apartine de nici o facultate poti ramane

| OnuOnulică a răspuns:

Nu din pacate sad

| OnuOnulică a răspuns:

Dar depinde si de camin... poate sunt intelegatori oamenii.

| ReusxD a răspuns:

Nu se poate, sau depinde şi de cămin. poate dacă sunt buni şi înţelegători.

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Daca dai spaga poti

| jorjan a răspuns:

Vorbesti si tu cu portarii cine stie poate ai norocwinking desigur traiasca spaga asta mai tine Romania in miscare in ziua de astazi...

| Tiky04 a răspuns:

Nu

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu mai ești student/ă cum să mai stai într-un cămin studențesc?
Pa, pa.