| Ben9648 a întrebat:

Salut,astăzi am susținut bacalaureat la lb română și de emoții am uitat s-a pus la fiecare subiect liniuța de deasupra si de dedesubt a cifrei romane reprezentând subiectul respectiv, gen Subiectul I fără nicio linine deasupra și dedesubt.Se poate anula să ceva de genul acesta, sunt foarte stresat din cauza acestei greșeli

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Nici o sansa sa-ti anuleze! Lucrez in invatamant, crede-ma pe cuvant ca nimeni nu ti-ar anula vreodata lucrarea pentru asa ceva

1 răspuns:
| LisaJulie a răspuns:

Nu! Nu se anulează nimic, stai calm