| GeXz a întrebat:

, Azi am avut completarea fiselor de inscriere pentru liceu ( scrierea codurilor de la liceu pentru admitere ). Primele optiuni care le-am trecu au fost 200 si 201 (200 Stinte ale naturi ) (201 Mate info )

Eu am media 6, 78 si in loc sa pun 201 pentru mate info care are media 5, 10 am pus 200 care are media 5, 94. Daca intru la 200 (Stinte ale naturi ) pot sa ma schimb la mate info happy?

4 răspunsuri:
| YanisMn a răspuns:

Da,dar e in functie de conducerea scolii.Adica in principiu te poti transfera dar dupa un semestru sau un an petrecut in clasa la de stiinte.Cunosc pe cineva care s-a transferat de la filologie la mate-info, ceea ce era putin mai complicat happy

| MissPurple a răspuns:

Acuma depinde, întâi să intrii la una dintre cele 2 variante.
Cu așa medie mică slabe șanse...și dacă ai intra la mate info crezi că ai face față?

| GeXz explică:

Ma descurc nu ii problema, dar fara sa vreau am scris 200 straight face

| MissPurple a răspuns:

Te poti transfera...trebuie sa vorbesti la secretariat si se rezolva happy